"Jakmile spatříš v hledáčku skvělý snímek, je už pozdě" (rčení spostovních fotografů)

Nadpozemská

12. listopadu 2013 v 19:53 | Lucy |  Přečtené knihy
Ahoj:-)

Chtěla bych vám doporučit další knihu. Je celkem nová, takže ji možná zatím neznáte. Jedná se o tři díly - Nadpozemská, Zasvěcená a Nespoutaná. Autorkou je Cynthia Handová.

Anotace:

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života?
Když se pak setká s Christianem, zdá se, že všechny dílky skládačky zapadly na svá místa. Jenže nic není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Clara je nakonec nucena volit mezi lidskou láskou a andělskou povinností a nikdo netuší, jaké důsledky to všechno může mít.
Nadpozemská je příběhem nejen o andělech, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.

Můj názor:

Mě se knížka velice líbila a zaujala mě, protože je o andělech a mně se tyto bytosti poslední dobou líbí čím dál víc. Jinak to jsou pořád jen upíři a vlkodlaci nebo elfové. Mně se teda nelíbí ani jedni. No, to je jedno. Asi nemůžu říct, že děj je velice originální, protože jsem toho zatím tolik nepřečetla. Ale o andělech jsem zatím četla asi jen dvě knihy, takže ano, bylo to promě celkem nové a zábavné čtení. Také obálky všech tří knih se mi líbily. Nejhezčí je asi ta pslední. Kniha je psaná v ich formě a čte se opravdu dobře. Ani nevíte, že už jste na konci a najednou narazíte na poděkování.

Ale to je jen můj názor ;-)
Lucy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama